Przed i po terapii

przed i po terapii

PRZED WIZYTĄ

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzany jest szczegółowy wywiad dotyczący obecnych dolegliwości narządu ruchu, jak i narządów wewnętrznych. Fizjoterapeuta stara się zebrać jak najwięcej wiadomości o urazach z przeszłości. Te najstarsze są często najistotniejsze. Po zebraniu wszelkich niezbędnych informacji, pacjent proszony jest o rozebranie się do bielizny, w celu przeprowadzenia badania funkcjonalnego, palpacyjnego oraz pierwszej części terapii.

PO TERAPII

Terapia Manipulacji Powięziowej zawsze wpływa na cały system powięziowy człowieka, w związku z tym, kilka dni po terapii, cały system musi przestawić się na nową funkcjonalność, ułożyć się w nowym stanie rzeczy. W tym czasie pacjent może odczuwać różne, przejściowe odczucia w ciele. Przyjęte jest metodycznie, że taki stan, może utrzymywać się do tygodnia po zabiegu i nie jest niczym groźnym. W przypadku wątpliwości, należy skontaktować się z fizjoterapeutą.

WAŻNE

Choć zawsze staramy się, żeby wizyty rozpoczynały się punktualnie, to czasami zdarzają się opóźnienia. Zapewniamy, że bardzo szanujemy czas naszych pacjentów, ale czasami z przyczyn od nas niezależnych, może nastąpić coś nieprzewidzianego, przez nas niezaplanowanego. 

Z góry bardzo przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość.