Manipulacje Powięzi

Manipulacje Powięziowe są nowym rodzajem terapii manualnej stosowanym w leczeniu mięśniowo – szkieletowych dolegliwości bólowych i dysfunkcji narządów wewnętrznych.

WIĘCEJ
Terapia Czaszkowo Krzyżowa

Terapia czaszkowo - krzyżowa jest dopełnieniem medycyny klasycznej. Wpływa zarówno na strukturę jak i funkcję, które ze sobą nierozerwalnie połączone, zaś równowaga między nimi jest warunkiem prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

WIĘCEJ
Terapia Układu Limfatycznego

Terapia Układu Limfatycznego, w związku z wystąpieniem dysfunkcji, ma na celu przywrócenie sprawności działania całego układu przez likwidację zastojów limfatycznych w naszym ciele.

WIĘCEJ
Terapia Wisceralna

Starosłowiański masaż brzucha polegający na rozluźnianiu mięśni gładkich narządów wewnętrznych, zwieraczy jamy brzusznej, otrzewnej i krezek, na likwidowaniu napięć pomiędzy narządami a kręgosłupem, a także na poprawie krążenia płynów ustrojowych.

WIĘCEJ
INDIBA Activ

INDIBA ACTIVE jest zabiegiem terapeutycznym z zakresu nowoczesnej fizykoterapii. W swym działaniu wykorzystuje zjawisko CRET (Capacitive – Resistive Elektric Transfer), czyli pojemnościowo – rezystancyjny elektryczny transfer. Jest to innowacyjna metoda elektroterapii.

WIĘCEJ
Pulsed Signal Therapy

Oryginalna technologia Pulsed Signal Therapy (PST®) jest metodą leczniczą skierowaną na złagodzenie bólu i pobudzenie własnych procesów regeneracyjnych organizmu.

WIĘCEJ