Anty Cellulit (uda przód/tył, pośladki, ramiona)


Z problemem ”skórki pomarańczowej” boryka się większość kobiet. Przeważnie problem dotyka okolic z większym nagromadzeniem podskórnej tkanki tłuszczowej tj. uda, pośladki, ramiona czy brzuch. Walka z cellulitem nie jest łatwa i przez wiele osób uważana jest za bezcelową. Dlaczego tak jest i dlaczego INDIBA stanowi przełom? Najpierw garść informacji na temat anatomii: Skóra człowieka jest „przytwierdzona” do mięśni za pomocą powięzi powierzchownej. Filamenty tej powięzi przypominają kolumny, od dołu przyczepione do mięśni a od góry do skóry. Pomiędzy tymi kolumnami ciało gromadzi podskórną tkankę tłuszczową. Gdy ilość tkanki tłuszczowej rośnie, wypycha skórę do góry podczas gdy nieelastyczna powięź powierzchowna ciągnie skórę w dół. Dodatkowo w tak ciasnej strukturze, delikatne naczynia limfatyczne są ściśnięte przez co dochodzi do powstania zastoju limfatycznego który potęguje niechciany efekt wizualny. Wszelkiego rodzaju kremy na cellulit nie mają większych szans na osiągnięcie pożądanego efektu, gdyż stopień ich przenikania nie sięga tkanki podskórnej.


Co więc może dla Ciebie uczynić INDIBA?
W pierwszej kolejności wykorzystujemy działanie drenujące – INDIBA powoduje rozszerzenie naczyń limfatycznych i przyspieszenie krążenia limfy, przez co pozbywamy się zastoju limfatycznego. W efekcie takiego działania, skóra staje się bardziej miękka i elastyczna, nabiera bardziej zdrowego
koloru a cellulit zaczyna optycznie się zmniejszać (widoczne od 1 zabiegu)


INDIBA posiada szczególną formę oddziaływania na ludzkie tkanki. Po pierwsze znacznie zmniejsza komórki tłuszczowa i „obkurcza” tłuszcz a w długofalowym działaniu przyspiesza metabolizm tkanek poddanych zabiegowi, przez co po zabiegu tłuszcz jest jeszcze spalany przez 48-72h (widoczne od ok. 4-5 zabiegu)

Ostatnim elementem jest wiele czynników które w ramach wspólnego działania powodują zwiększenie elastyczności włókien powięzi powierzchownej przez co skóra nie jest tak mocno ściągana w kierunku mięśnia. (widoczne po 10 zabiegu)

Rekomendowana ilość – 10 zabiegów, 2-3 razy w tygodniu (najlepiej co dwa dni)

Czas trwania pojedynczego zabiegu:

  • Uda i pośladki – 50 min
  • Ramiona („pelikany”) – 30 min
  • Brzuch – 30 min

Zaleca się wykonać jedną serię na jeden obszar. Mieszanie zabiegów np. dwa zabiegi na uda i trzy na brzuch znacząco obniżają efekty zabiegu. Zabieg można wykonywać również w lecie. Nie ma konieczności unikania światła słonecznego po zabiegu