O Active Spine

Gabinet działa od 2002r. Cały nasz zespół powstał dzięki pasji do fizjoterapii i chęci niesienia pomocy ludziom. Za cel postawiliśmy sobie szybkie i skuteczne, a przede wszystkim trwałe leczenie wszystkich naszych pacjentów.

To co nas wyróżnia to indywidualne podejście. Staramy się szukać i rozwijać najnowsze metody terapeutyczne, takie jak manipulacje powięzi (fascial manipulations), łańcuchy mięśniowo powięziowe GDS, manipulacje wisceralne wg konceptu Instytutu Baralala, terapia Czaszkowo Krzyżową czy Indibe Active. W skrócie, w Active Spine zajmujemy się całą osobą, nie tylko mięśniem, stawem czy narządem. Na podstawie szczegółowego wywiadu jesteśmy wstanie zindywidualizować proces leczenia aż do trwałego ustąpienia objawów.

O Active Beauty

Active Beauty jest projektem nietypowym samym w sobie. Powstał w wyniku połączenia wieloletniej praktyki fizjoterapeutycznej, nowoczesnych technologii oraz najnowszej wiedzy z zakresu kosmetologii.

To co nas wyróżnia, to głębokie zrozumienie procesów zachodzących w ludzkim ciele. Dzięki wieloletniej praktyce medycznej nauczyliśmy się szukać przyczyny problemu pacjenta, a nie skupiać się na efekcie jakiegoś procesu w ciele. Więc czemu nie przenieść tych doświadczeń na pole medycyny estetycznej? Przecież przysłowiowy cellulit może być skutkiem nie tylko nieprawidłowości w diecie, ale też np. zaburzeń systemu metaboliczno tłuszczowego. Aby się go pozbyć czasami nie wystarczy praca lokalna. Dzięki współpracy kosmetologów z fizjoterapeutami możemy uzyskać znacznie trwalsze efekty.

Serdecznie zapraszamy!

5826

zadowolonych pacjentów

10

metod leczenia

6

fizjoterapeutów

80

zabiegów tygodniowo

Nasz zespół

magister fizjoterapii
magister fizjoterapii
magister fizjoterapii
magister fizjoterapii
magister fizjoterapii
magister fizjoterapii
magister fizjoterapii
magister fizjoterapii