img

Alicja Goluch Adamkiewicz

magister fizjoterapii

Prawo wykonywania zawodu 28227

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, a moją zawodową podróż rozpoczęłam w 2018 roku. Cenne doświadczenie zdobywałam pracując w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji. Przez te lata nauczyłam się, jak ważne jest zrozumienie przyczyn bólu u pacjentów i jak istotne jest szybkie i skuteczne rozwiązanie ich problemów.

Szkolenia i Specjalizacje

W swojej praktyce zawodowej stawiam na ciągły rozwój i zdobywanie nowych umiejętności. Ukończyłam szereg specjalistycznych szkoleń, w tym:

  • Manipulacje powięziowe Luigiego Stecco (I, II i III moduł, a także dodatkowe szkolenia rozwijające),
  • Manipulacje wisceralne metody Barrala (VM1, VM2 i LT1),
  • Indiba Activ Therapy – techniki fizjoterapeutyczne i fizjoestetyczne,
  • Terapia punktów spustowych (Trigger Point),
  • Kinesio Taping,
  • Nowe podejście do leczenia powięziowego autonomicznego układu nerwowego.

Planuję również uczestnictwo w kolejnych kursach i warsztatach w przyszłości, aby jeszcze bardziej rozszerzyć moją wiedzę i umiejętności.

Pasje i Zainteresowania

Poza pracą zawodową, mam wiele pasji i zainteresowań. Jestem miłośniczką zwierząt i aktywnie interesuję się ochroną środowiska. Podróże i muzyka to kolejne sfery, które wzbogacają moje życie i pozwalają mi na relaks i odprężenie. Wierzę, że równowaga między życiem zawodowym a prywatnym jest kluczowa dla zachowania zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia.

Podsumowanie

W mojej pracy jako fizjoterapeuty dążę do tego, aby każdy pacjent czuł się wysłuchany, zrozumiany i skutecznie leczony. Moja wiedza, doświadczenie i ciągłe doskonalenie umiejętności pozwalają mi oferować wysokiej jakości opiekę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań moich pacjentów.